W ramach prezentu od Mikołaja, każdy kto zakupi do końca br. roku PAKIET lub APARAT Biofeedback EEG firmy ELMIKO w naszym sklepie, otrzymuje Voucher na nieograniczoną ilość powtórzeń szkolenia Biofeedback EEG I lub II stopnia w określonym okresie czasu! Warunkiem skorzystania z promocji jest:
1. Zakup pakietu lub aparatu Biofeedback EEG firmy ELMIKO do końca marca 2017 r. oraz
2. Ukończenie szkolenia Biofeedback EEG I lub II stopnia na zasadach ogólnych do końca marca 2017 r.
Okres obowiązywania oferty „SZKOLISZ SIĘ ILE CHCESZ” wynosi:
– Zakup pakietu Biofeedback EEG bez modułu QEEG – 6 miesięcy*
– Zakup pakietu Biofeedback EEG z modułem QEEG – 9 miesięcy
– Zakup aparatu Biofeedback EEG z modułem QEEG – 12 miesięcy

Voucher jest ważny na ten sam stopień szkolenia, który został ukończony, czyli jeżeli skończyłeś szkolenie I stopnia to Voucher „SZKOLISZ SIĘ ILE CHCESZ” jest ważny tylko na szkoleniach Biofeedback EEG I stopnia. Jeżeli ukończyłeś stopień II to możesz szkolić się ILE CHCESZ na drugim stopniu.
Jeżeli ktoś ukończył szkolenie zarówno I i II stopnia, wówczas Voucher jest ważny zarówno na I jak i II stopniu.
Z Vouchera „SZKOLISZ SIĘ ILE CHCESZ” mogą korzystać wszystkie osoby z danej placówki, która zakupiła sprzęt i której pracownicy ukończyli szkolenia lub będą brali w nich udział do końca marca 2017 roku.
Z Vouchera „SZKOLISZ SIĘ ILE CHCESZ” można korzystać w dowolnej miejscowości na terenie całej Polski gdzie odbywają się szkolenia. Terminy aktualnych szkoleń znajdują się na stronie www.biofeedback.info.pl/szkolenia

* od daty ukończenia szkolenia bądź zakupienia sprzętu. Jeżeli najpierw zakupiony został sprzęt to ważność Vouchera liczy się od dnia ukończenia szkolenia, jeżeli najpierw dana osoba ukończy szkolenia a dopiero następnie zostanie zakupiony sprzęt okres ważności Vouchera liczy się od daty zakupu.
AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG nie gwarantuje miejsca na szkoleniach w tej samej miejscowości w której ukończone zostało szkolenie. Po nadesłaniu zgłoszenia na szkolenie właściciel Vouchera otrzyma informację o tym na których szkoleniach są wolne miejsca i można w związku z  tym wziąć w nich udział.

Więcej informacji: szkolenia@biofeedback.info.pl