SZKOLENIE ONLINE! Uruchamiamy zapisy na pierwsze szkolenie online przez internet. „Terapia Biofeedback EEG (Neurofeedback EEG) oraz analiza QEEG w zastosowaniach klinicznych oraz treningu szczytowej wydajności” szkolenie podstawowe I stopnia.
Szkolenie będzie odbywało się w formie webinaru za pośrednictwem specjalnej platformy działającej poprzez przeglądarkę internetową. Wymagane będą słuchawki z mikrofonem do komputera. Materiały szkoleniowe uczestnicy otrzymają kurierem wraz z płytą z oprogramowaniem na komputery z systemem Windows, na którym będziemy ćwiczyć tj. ELMIKO Digitrack wersja 15 z modułem QEEG (Biofeedback Plus). Zakres szkolenia jest taki sam jak szkolenia stacjonarnego, z tym, że pracować będziemy na tzw. sztucznym (wirtualnym) mózgu, który zastępować nam będzie w programie prawdziwy mózg klienta.
Pierwszego dnia wprowadzenie teoretyczne, drugiego dnia nauka wykonywania badań diagnostycznych QEEG, nauka usuwania zakłóceń (artefaktów) z sygnału EEG, nauka drukowania wyników analizy QEEG i analizy częstotliwościowej (spektralnej) FFT. Kolejnego dnia nauka analizy wyników badań diagnostycznych, planowanie protokołów terapeutycznych oraz prowadzenie treningów Biofeedback EEG.
Szkolenie trwać będzie 3 dni i odbywać się będzie w godzinach 9.00 do 17.30 z godzinną przerwą na obiad od 13.30 do 14.30. Szkolenie online trwać będzie 3 dni. Terminy szkoleń będą ustalane na bieżąco z osobami zainteresowanymi.
Po wznowieniu szkoleń stacjonarnych uczestnicy szkolenia będą mogli już bez dodatkowych kosztów powtórzyć szkolenie na szkoleniu stacjonarnym w wymiarze trzech dni.
Cena szkolenia 2000 zł.brutto. Certyfikat w języku polskim i angielskim w cenie.
Kaucja za wypożyczenie klucza zabezpieczającego program 500 zł. zwracana po odesłaniu do nas klucza.
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy: szkolenia@biofeedback.info.pl
Informacje: Dariusz Skorupa tel. 515 610 468