Strona główna 9 Aktualności 9 NOWOŚĆ! dwustopniowe, pięciodniowe szkolenia: „Terapia Biofeedback EEG (Neurofeedback EEG) oraz analiza QEEG w zastosowaniach klinicznych, oraz treningu szczytowej wydajności (peak performance)” już od sierpnia w AKADEMII BIOFEEDBACK EEG.

NOWOŚĆ! 📢🔥 Nowe dwustopniowe, pięciodniowe szkolenia: „Terapia Biofeedback EEG (Neurofeedback EEG) oraz analiza QEEG w zastosowaniach klinicznych, oraz treningu szczytowej wydajności (peak performance)” już od sierpnia w AKADEMII BIOFEEDBACK EEG.

Szkolenie obejmie szkolenie podstawowe – pierwszego stopnia oraz średnio zaawansowane drugiego stopnia. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują możliwość bezpłatnego powtórzenia całego materiału na innym szkoleniu dwustopniowym, lub powtórzenia 3 dni na szkoleniu podstawowym i 3 dni na szkoleniu średnio zaawansowanym (do wyboru). Cena szkolenia dwustopniowego to 4000 zł., dla studentów i klientów indywidualnych udzielamy rabat 600 zł. czyli cena wynosi tylko 3400 zł.

Przypominamy, że każdy z uczestników naszych szkoleń może również korzystać z oferty ” Szkolisz się ile chcesz za darmo nawet do 12 miesięcy” i powtarzać szkolenie dowolną ilość razy nawet do 12 miesięcy w przypadku odbycia szkolenia w naszej AKADEMII oraz zakupu aparatu Biofeedback EEG.

Szkolenia dwustopniowe będą oczywiście dostępne z refundacją wynoszącą do 80% poprzez Bazę Usług Rozwojowych https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/wyszukiwarka/uslugi/podglad?id=1479773
lub będzie można na niego uzyskać dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego
https://psz.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/podnoszenie-kompetencji-i-kwalifikacji-pracownikow-i-kandydatow-do-pracy/krajowy-fundusz-szkoleniowy.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu☎️: tel. 515 610 468, tel. 514 127 850