Szkolenia Akademii Biofeedback EEG

NOWOŚĆ! 📢🔥
Nowe dwustopniowe, pięciodniowe szkolenia: „Terapia Biofeedback EEG (Neurofeedback EEG) oraz analiza QEEG w zastosowaniach klinicznych, oraz treningu szczytowej wydajności (peak performance)” już od sierpnia w AKADEMII BIOFEEDBACK EEG.

Szkolenie obejmie szkolenie podstawowe – pierwszego stopnia oraz średnio zaawansowane drugiego stopnia. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują możliwość bezpłatnego powtórzenia całego materiału na innym szkoleniu dwustopniowym, lub powtórzenia 3 dni na szkoleniu podstawowym i 3 dni na szkoleniu średnio zaawansowanym (do wyboru). Cena szkolenia dwustopniowego to 4400 zł., dla studentów i klientów indywidualnych udzielamy rabat 600 zł. czyli cena wynosi tylko 3800 zł.

Przypominamy, że każdy z uczestników naszych szkoleń może również korzystać z oferty ” Szkolisz się ile chcesz za darmo nawet do 12 miesięcy” i powtarzać szkolenie dowolną ilość razy nawet do 12 miesięcy w przypadku odbycia szkolenia w naszej AKADEMII oraz zakupu aparatu Biofeedback EEG.

Szkolenia dwustopniowe będą oczywiście dostępne z refundacją wynoszącą do 80% poprzez Bazę Usług Rozwojowych https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/wyszukiwarka/uslugi/podglad?id=1479773
lub będzie można na niego uzyskać dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego https://psz.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/podnoszenie-kompetencji-i-kwalifikacji-pracownikow-i-kandydatow-do-pracy/krajowy-fundusz-szkoleniowy?fbclid=IwAR3ehArrMKOwaOX53AokH_lZhLB_I5nTJwL-GrJqoNGLiAoK3W3wGkagfVA

Najważniejsze informacje

Dlaczego szkolenie w AKADEMII BIOFEEDBACK EEG?

AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG jest liderem w zakresie prowadzenia szkoleń z terapii Biofeedback EEG w Polsce na urządzeniach firmy ELMIKO z oprogramowaniem Digitrack z modułem do diagnozy QEEG. Od wielu lat ściśle współpracujemy z firmą ELMIKO, która jest renomowanym producentem sprzętu do terapii Biofeedback EEG. Możliwości aparatów Biofeedback EEG firmy ELMIKO jak i intuicyjne i przyjazne oprogramowanie sprawiło, że w Polsce to właśnie w większości placówek edukacyjnych i terapeutycznych prawdopodobnie spotkają się Państwo ze sprzętem ELMIKO. Wszystkie szkolenia odbywają się zawsze na najnowszym dostępnym aktualnie oprogramowaniu. Na szkoleniach zapewniamy odpowiednią ilość sprzętu tak aby praca odbywała się z reguły w zespołach dwuosobowych. Nie ma zatem konieczności przywozić lub posiadać swój sprzęt aby zapisać się na nasze szkolenie. Na szkoleniach panuje miła i swobodna atmosfera, zwracamy się do siebie po imieniu a na wszystkie pytania staramy się udzielać od razu wyczerpujących odpowiedzi. Naszym głównym wykładowcą jest Dariusz Skorupa, który terapią Biofeedback EEG zajmuje się już ponad 14 lat, i podczas szkoleń przekazuje wiedzę nie tylko z zakresu samej terapii Biofeedback EEG ale również psychologii, którą zdobył podczas studiów na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS na kierunku Psychologia Kliniczna. Dariusz Skorupa jako drugi w Polsce otrzymał Licencję Terapeuty Biofeedback EEG Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej, jest też laureatem nagrody Copernicus Prize 2014 Prezesa Polskiego Towarzystwa Neuropsychologicznego.

Dla kogo są nasze szkolenia?

Szkolenia w naszej Akademii ukończyło już ponad 1 500 terapeutów z kraju i zagranicy. Uczestnikami naszych szkoleń są m.in. nauczyciele, pedagodzy, psychologowie, lekarze, logopedzi, fizjoterapeuci i studenci tych i podobnych kierunków pracujący w Szkołach, Szkołach Specjalnych, Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych czy prowadzących prywatne gabinety terapeutyczne.

Cena

Cena jednego stopnia szkolenia brutto dla firm i instytucji wynosi 2200 zł. a dla studentów i klientów indywidualnych 1900 zł. Ceny obejmują dodatkowe 3 dni szkolenia dodatkowego na powtórzenie i utrwalenie materiału na innym szkoleniu tego samego stopnia dostępnego w naszym terminarzu. Te dodatkowe, bezpłatne 3 dni należy zrealizować w ciągu roku od ukończenia szkolenia, zalecamy zrealizować je przed zapisaniem się na II stopień szkolenia Biofeeedback EEG (szkolenie średnio zaawansowane). Cena za to szkolenie i zasady są takie same jak dla pierwszego stopnia 2200 zł i 1900 zł. oraz dodatkowe 3 dni w cenie. Dla instytucji wystawiamy faktury z odroczonym 14 dniowym terminem płatności a osoby fizyczne proszone są o uregulowanie płatności przed rozpoczęciem szkolenia. Zapłacić za szkolenie można również gotówką w dniu rozpoczęcia szkolenia ale rezerwacja miejsca następuje po wpłaceniu zaliczki w wysokości 500 zł. W przypadku przeszkolenia się w naszej firmie oraz zakupu u nas sprzętu do terapii mogą Państwo skorzystać z oferty „Szkolisz się ile chcesz nawet do 12 miesięcy za darmo”. Szczegóły oferty zamieszczamy poniżej.

Terminarz szkoleń

Aktualny terminarz naszych szkoleń znajduje się na stronie www.biofeedback.info.pl/szkolenia, gdzie są również formularze zapisu na szkolenie.

Certyfikat

Po ukończeniu szkolenia nasi kursanci otrzymują trzy certyfikaty, dwa w języku polskim i jeden bez dodatkowej dopłaty w języku angielskim.
W Polsce Biofeedback EEG nie jest poddany żadnym regulacjom podobnie jak psychoterapia i nie ma w związku z tym żadnych Państwowych kwalifikacji w tym zakresie.
Terapeuci którzy ukończyli szkolenia w naszej AKADEMII pracują m.in.: w szkołach, szkołach specjalnych, Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych czy prywatnych gabinetach terapeutycznych.

Egzamin

Z reguły nie prowadzimy klasycznego egzaminu testowego Uczestnicy oceniani są na podstawie ich aktywności podczas wykładów, ćwiczeń i postępów w pracy praktycznej podczas wykonywania badań czy planowania protokołów terapeutycznych.

 

Jesteś zainteresowany szkoleniami?