Wszystkich uczestników naszych szkoleń zapraszamy na bezpłatne szkolenie z obsługi z programu do webinarów za pomocą którego będziemy od teraz prowadzić grupowe spotkania superwizyjne oraz szkolenia.
Dlatego bardzo prosimy aby wszystkie osoby które chcą wziąć udział w szkoleniu superwizyjnym lub chcą powtórzyć szkolenie o zapisanie się na to bezpłatne szkolenie.
Na szkolenie pomimo, iż będzie bezpłatne trzeba będzie się normalnie zapisać przez formularz na stronie, który się niebawem pojawi.
www.biofeedback.info.pl/szkolenia
Wszyscy rejestrują się na szkolenie jako klienci indywidualni i w uwagach wpisują datę szkolenia w którym uczestniczyliście. Będziemy weryfikować czy osoby zapisujące się na szkolenie są naszymi klientami i ukończyli w naszej AKADEMII szkolenia.
Wszystkie informacje dotyczące szkolenia otrzymają osoby zapisane mailem.
Prosimy już teraz o zapewnienie sobie słuchawki z mikrofonem do komputera oraz sprawdzenie prędkości połączenia swojego internetu za pomocą tego programu https://pro.speedtest.pl i podanie wyników pomiarów Download (Pobieranie) / Upload (Wysyłanie) w polu Uwagi, przy zapisywaniu się na szkolenie.
Będziemy wdzięczni za powiadomienie inne osoby, które uczestniczyły w naszych szkoleniach o tym bezpłatnym webinarze.

Pytania w sprawie szkolenia proszę kierować do:
GABRIEL SKORUPA
e-mail: gabriel.skorupa@gmail.com
tel. 514 127 850.

Miasto:

Termin szkolenia:
2020/03/26 - 2020/03/26

Prowadzący:

Zobacz plan szkolenia »

Miejsce szkolenia:


Na mapie:

Zapisz się na szkolenieA. Dane uczestnika/uczestniczki szkolenia

B. Dane do faktury (Płatnik)

Wypełniają tylko firmy, instytucje i organizacje. Faktury dla klientów indywidualnych oraz studentów wystawiane są na dane uczestnika z części A

Odbiorca inny niż płatnik

C. Dane do faktury (Odbiorca)

Uwagi

Szkolenie dodatkowe

Zapisuję się na bezpłatne 3-dniowe szkolenie komplementarne - uzupełniające (nie dotyczy osób, które zapisują się na szkolenie pierwszy raz)

Tak

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bezpośredniego kontaktu dot. zamówionych produktów i usług przez AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne Dariusz Skorupa zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne Dariusz Skorupa zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem połączeń telefonicznych przez AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG Centrum Szkoleniowo- Terapeutyczne Dariusz Skorupa zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.).

Zapoznałem się z Polityką prywatności i obowiązkiem informacyjnym, i akceptuję ich postanowienia.*
Polityka prywatności i obowiązek informacyjny