Wszystkich uczestników naszych szkoleń zapraszamy na bezpłatne szkolenie z obsługi z programu do webinarów za pomocą którego będziemy od teraz prowadzić grupowe spotkania superwizyjne oraz szkolenia.
Dlatego bardzo prosimy aby wszystkie osoby które chcą wziąć udział w szkoleniu superwizyjnym lub chcą powtórzyć szkolenie o zapisanie się na to bezpłatne szkolenie.
Na szkolenie pomimo, iż będzie bezpłatne trzeba będzie się normalnie zapisać przez formularz na stronie, który się niebawem pojawi.
www.biofeedback.info.pl/szkolenia
Wszyscy rejestrują się na szkolenie jako klienci indywidualni i w uwagach wpisują datę szkolenia w którym uczestniczyliście. Będziemy weryfikować czy osoby zapisujące się na szkolenie są naszymi klientami i ukończyli w naszej AKADEMII szkolenia.
Wszystkie informacje dotyczące szkolenia otrzymają osoby zapisane mailem.
Prosimy już teraz o zapewnienie sobie słuchawki z mikrofonem do komputera oraz sprawdzenie prędkości połączenia swojego internetu za pomocą tego programu https://pro.speedtest.pl i podanie wyników pomiarów Download (Pobieranie) / Upload (Wysyłanie) w polu Uwagi, przy zapisywaniu się na szkolenie.
Będziemy wdzięczni za powiadomienie inne osoby, które uczestniczyły w naszych szkoleniach o tym bezpłatnym webinarze.

Pytania w sprawie szkolenia proszę kierować do:
GABRIEL SKORUPA
e-mail: gabriel.skorupa@gmail.com
tel. 514 127 850.

Miasto:

Termin szkolenia:
2020/03/26 - 2020/03/26

Prowadzący:

Zobacz plan szkolenia »

Miejsce szkolenia:


Na mapie:

Rekrutacja została zakończona. Zapisy nie są już dostępne.