NOWOŚĆ! 📢🔥
Nowe dwustopniowe, pięciodniowe szkolenia: „Terapia Biofeedback EEG (Neurofeedback EEG) oraz analiza QEEG w zastosowaniach klinicznych, oraz treningu szczytowej wydajności (peak performance)” już od sierpnia w AKADEMII BIOFEEDBACK EEG.

Szkolenie obejmie szkolenie podstawowe – pierwszego stopnia oraz średnio zaawansowane drugiego stopnia. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują możliwość bezpłatnego powtórzenia całego materiału na innym szkoleniu dwustopniowym, lub powtórzenia 3 dni na szkoleniu podstawowym i 3 dni na szkoleniu średnio zaawansowanym (do wyboru). Cena szkolenia dwustopniowego to 4000 zł., dla studentów i klientów indywidualnych udzielamy rabat 600 zł. czyli cena wynosi tylko 3400 zł.

Przypominamy, że każdy z uczestników naszych szkoleń może również korzystać z oferty ” Szkolisz się ile chcesz za darmo nawet do 12 miesięcy” i powtarzać szkolenie dowolną ilość razy nawet do 12 miesięcy w przypadku odbycia szkolenia w naszej AKADEMII oraz zakupu aparatu Biofeedback EEG.

Miasto:
Warszawa

Termin szkolenia:
2022/08/31 - 2022/09/04
środa - niedziela

Prowadzący:
Dariusz Skorupa

Zobacz plan szkolenia »

Miejsce szkolenia:
AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG - Warszawa
ul. Strzygłowska 71T
04-872 Warszawa

Na mapie:

Zapisz się na szkolenie  A. Dane uczestnika/uczestniczki szkolenia

  B. Dane do faktury (Płatnik)

  Wypełniają tylko firmy, instytucje i organizacje. Faktury dla klientów indywidualnych oraz studentów wystawiane są na dane uczestnika z części A

  Odbiorca inny niż płatnik

  C. Dane do faktury (Odbiorca)

  Uwagi

  Szkolenie dodatkowe: (powtórkowe)

  Ukończyłam/em już szkolenie i zapisuję się na bezpłatne 3-dniowe szkolenie powtórkowe. W polu uwagi prosimy wpisać dni i godziny w jakich będziesz obecny/obecna na powtórzeniu szkolenia! Dotyczy tylko osób które ukończyły już wcześniej szkolenia Biofeedback EEG w naszej AKADEMII i zapisują się na powtórzenie materiału. Osoby zapisujące się pierwszy raz nie zaznaczają tego pola!

  Tak

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bezpośredniego kontaktu dot. zamówionych produktów i usług przez AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne Dariusz Skorupa zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne Dariusz Skorupa zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem połączeń telefonicznych oraz SMS przez AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG Centrum Szkoleniowo- Terapeutyczne Dariusz Skorupa zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.).

  Zapoznałem się z Polityką prywatności i obowiązkiem informacyjnym, i akceptuję ich postanowienia.*
  Polityka prywatności i obowiązek informacyjny