Miasto:
Warszawa

Termin szkolenia:
2023/12/28 - 2023/12/30
czwartek - sobota

Prowadzący:
mgr inż. Dariusz Skorupa
Certyfikat nr 2, Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej

Zobacz plan szkolenia »

Miejsce szkolenia:
AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG - Warszawa
ul. Strzygłowska 71T
04-872 Warszawa

Na mapie:

Zapisz się na szkolenie  A. Dane uczestnika/uczestniczki szkolenia

  B. Dane do faktury (Płatnik)

  Wypełniają tylko firmy, instytucje i organizacje. Faktury dla klientów indywidualnych oraz studentów wystawiane są na dane uczestnika z części A

  Odbiorca inny niż płatnik

  C. Dane do faktury (Odbiorca)

  Uwagi

  Szkolenie dodatkowe: (powtórkowe)

  Ukończyłam/em już szkolenie i zapisuję się na bezpłatne 3-dniowe szkolenie powtórkowe. W polu uwagi prosimy wpisać dni i godziny w jakich będziesz obecny/obecna na powtórzeniu szkolenia! Dotyczy tylko osób które ukończyły już wcześniej szkolenia Biofeedback EEG w naszej AKADEMII i zapisują się na powtórzenie materiału. Osoby zapisujące się pierwszy raz nie zaznaczają tego pola!

  Tak

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bezpośredniego kontaktu dot. zamówionych produktów i usług przez AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne Dariusz Skorupa zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne Dariusz Skorupa zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem połączeń telefonicznych oraz SMS przez AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG Centrum Szkoleniowo- Terapeutyczne Dariusz Skorupa zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.).

  Zapoznałem się z Polityką prywatności i obowiązkiem informacyjnym, i akceptuję ich postanowienia.*
  Polityka prywatności i obowiązek informacyjny