Miasto:
Gdańsk

Termin szkolenia:
2019/11/07 - 2019/11/09
czwartek - sobota

Prowadzący:
Dariusz Skorupa, Licencjonowany Terapeuta Biofeedback EEG
Certyfikat nr 2, Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej

Zobacz plan szkolenia »

Miejsce szkolenia:
Gdańsk

Gdańsk

Na mapie:

Zapisz się na szkolenieA. Dane uczestnika/uczestniczki szkolenia

B. Dane do faktury (Płatnik)

Wypełniają tylko firmy, instytucje i organizacje. Faktury dla klientów indywidualnych oraz studentów wystawiane są na dane uczestnika z części A

Odbiorca inny niż płatnik

C. Dane do faktury (Odbiorca)

Uwagi

Szkolenie dodatkowe

Zapisuję się na bezpłatne 3-dniowe szkolenie komplementarne - uzupełniające (nie dotyczy osób, które zapisują się na szkolenie pierwszy raz)

Tak

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bezpośredniego kontaktu dot. zamówionych produktów i usług przez AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne Dariusz Skorupa zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne Dariusz Skorupa zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem połączeń telefonicznych przez AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG Centrum Szkoleniowo- Terapeutyczne Dariusz Skorupa zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.).

Zapoznałem się z Polityką prywatności i obowiązkiem informacyjnym, i akceptuję ich postanowienia.*
Polityka prywatności i obowiązek informacyjny