AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG

Nasza AKADEMIA BIOFEEDBACK EEG specjalizuje się w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń z zastosowania biofeedbacku EEG (neurofeedbacku) w zastosowaniach klinicznych oraz treningu szczytowej wydajności (peak performance). Uczestnikami naszych szkoleń są nauczyciele, pedagodzy, psychologowie, psychologowie sportowi, logopedzi, fizjoterapeuci, trenerzy itd. Prowadzimy szkolenia otwarte (dla osób z różnych ośrodków i klientów indywidualnych) jak i szkolenia zamknięte na zamówienie na terenie placówki zamawiającego (cały kraj). jesteśmy placówką wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu pracy w Warszawie, nr ewidencyjny 2.14/00279/2020. Dlatego też w naszych szkoleniach mogą uczestniczyć również osoby, którym szkolenia refunduje Urząd Pracy.

Nasze Centrum Terapeutyczne w Warszawie, przy ul. Strzygłowskiej 71T, oferuje natomiast diagnostykę psychofizjologiczną, QEEG, mini QEEG, ERPs (potencjały związane ze zdarzeniem). Prowadzimy terapię w różnego rodzaju zaburzeniach jak ADHD, zaburzenia uwagi, depresja, lęk, wypalenie zawodowe, przewlekły stres itp. Prowadzimy treningi pomagające osiągać tzw. szczytową wydajność (Peak Performance) w sporcie oraz biznesie.

Zajmujemy się doradztwem przy zakupie oraz dostawą sprzętu do terapii Biofeedback EEG oraz diagnostyki EEG.

Zapraszamy również do sklepu internetowego www.sklep.biofeedback.info.pl.

Serdecznie zapraszamy!

NASZE REFERENCJE

Nasz zespół

mgr inż. Dariusz Skorupa

mgr inż. Dariusz Skorupa

CEO

Psycholog o specjalności społeczna psychologia kliniczna oraz psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa. Specjalista Biofeedback EEG Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS.

Pracuje również jako psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego SZPZOL Wawer w Warszawie. Aktualnie jest na IV ostatnim roku Studium Psychoterapii oraz Szkoły Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji. Założyciel i właściciel AKADEMII BIOFEEDBACK EEG, terapią Biofeedback EEG zajmuje się już ponad 14 lat. Podczas szkoleń przekazuje wiedzę nie tylko z zakresu samej terapii Biofeedback EEG, ale również psychologii. Dariusz Skorupa jest konsultantem producenta aparatury medycznej firmy ELMIKO w zakresie terapii Biofeedback EEG i rozwoju oprogramowania EEG DigiTrack. Pracował jako terapeuta Biofeedback EEG m.in. w jednej z warszawskich Niepublicznych Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych z dziećmi, z różnego rodzaju zaburzeniami rozwojowymi. Posiada duże doświadczenie w pracy ze sportowcami i osobami ze świata biznesu. Pracował m.in. z reprezentacją Polski w Łucznictwie, Reprezentacją Wojska Polskiego w Skokach Spadochronowych, zespołem ekstraklasy piłki ręcznej i klubami piłki nożnej oraz wieloma zawodnikami indywidualnymi. Prowadził szkolenia z osiągania szczytowej wydajności i radzenia sobie ze stresem dla firm m.in dla firm Microsoft, LUXMED i innych. Jest również inżynierem zarządzania o specjalności zarządzanie rozwojem i konsulting oraz ukończył dwuletnie Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego i posiada przygotowanie pedagogiczne, które wykorzystuje opracowując programy kursów oraz podczas prowadzenia szkoleń. Dariusz Skorupa jako drugi w Polsce otrzymał Licencję Terapeuty Biofeedback EEG Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej, jest też laureatem nagrody Copernicus Prize 2014 Prezesa Polskiego Towarzystwa Neuropsychologicznego.

mgr Gabriel Skorupa

mgr Gabriel Skorupa

mgr Gabriel Skorupa, psycholog o specjalności projektowanie interakcji człowiek-komputer. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Ukończył wielu różnego rodzaju szkoleń z zakresu terapii Biofeedback EEG, HRV, GSR, analizy QEEG i terapii tDCS w Polsce jak i za granicą m.in. w Hiszpanii czy Finlandii. 

mgr Justyna Mizera

mgr Justyna Mizera

Dietetyk, dyrektor ds. szkoleń w Centrum Badań Wydolnościowych Planowania Diety i treningu OLIMPIAKOS, specjalizuje się w żywieniu i suplementacji sportowców. Posiada wykształcenie dietetyczne oraz doświadczenie w układaniu skutecznych diet m.in. mistrzom świata i olimpijczykom. Startowała w ogólnopolskich zawodach w fitness sylwetkowym, uczestniczyła w 2 półmaratonach (Wiedeń, Łódź) oraz biegach na 5, 8 i 10 km w kraju i zagranicą. Jest współautorką artykułu naukowego – „Dieta piłkarza. Nawadnianie” opublikowanego w renomowanym Sporcie Wyczynowym (2012) oraz autorką kilkudziesięciu artykułów z zakresu żywienia sportowców publikowanych m.in. w: Kulturystyka i Fitness Sport dla Wszystkich (SdW), Kulturystyka i Fitness (KIF), Mazovia MTB. Prowadzi także szkolenia i wykłady z żywienia, jest częstym gościem audycji radiowych związanych z żywieniem.

dr Krzysztof Mizera

dr Krzysztof Mizera

fizjolog

Absolwent AWF Katowice oraz UW. Fizjolog sportowy, trener przygotowania motorycznego oraz doradca żywieniowy. Współpracuje m.in. z kadrą narodową kolarzy oraz piłkarzami Polonii Warszawa. Jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Akademii im. Jana Długosza Częstochowa (prowadzi zajęcia z fizjologii sportu, żywienia w sporcie, diagnostyki zdolności wysiłkowych i ćwiczeń siłowych), współautor książki „Medycyna wokół nas” (2012), autor ponad 100 artykułów naukowych i popularnonaukowych publikowanych w Polsce (m.in.: Focus, Przekrój, Bieganie, Kulturystyka i fitness, SdW, Sport Wyczynowy, Medicina Sportiva, Wiedza i Życie) i zagranicą, wykładowca w Studium Medycyny Sportu Carolina Medical Center w Warszawie. 

mgr Anna Cendrowska

mgr Anna Cendrowska

Logopeda, oligofrenopedagog, terapeuta Johansen IAS, terapeuta Biofeedback I i II stopnia. Zajmuje się oceną stanu rozwoju mowy i terapią zaburzeń komunikacji człowieka na różnych etapach rozwoju. Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku Wydział Polonistyki, specjalność logopedyczna. Pracuje również jako nauczyciel wspierający, logopeda w szkole podstawowej w Warszawie, wcześniej pracowała m.in.: w Stowarzyszeniu Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych KRASNAL oraz Złobku Integracyjnym  Małe Misie w Warszawie jako logopeda.

dr n. med. Anna Rasmus

dr n. med. Anna Rasmus

Neurlogopeda, psycholog, pracuje w zakładzie Psychologii Klinicznej i Neuropsychologii UG w Gdańsku oraz prowadzi terapię neurologopedyczno-psychologiczną z pacjentami po urazach mózgu. Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem po uszkodzeniu mózgu zdobywała w Klinice Rehabilitacji w Bydgoszczy oraz na oddziale neurologicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neuropsychologicznego. Uczestniczyła w kursach „Teoria i praktyka EEG Biofeedback w neuropsychoterapii” oraz „Advanced Course on QEEG, ERPs and NEUROTHERAPY” u prof. Juri Kropotova. Jest autorką i współautorką wielu prac w czasopismach polskich i zagranicznych dotyczących funkcjonowania, terapii i diagnozy osób z uszkodzeniem mózgu. Główne obszary zainteresowania: Neuropsychologia kliniczna, diagnoza i terapia następstw urazów mózgu , diagnostyka psychofizjologiczna QEEG, neuroterapia biofeedback EEG.